• Instruktor Fitness Praha

  Instruktor Fitness

  Praha

  „Udělej něco,
  za co si časem poděkuješ.”

 • Instruktor Fitness Praha

  Instruktor Fitness

  Praha

  „Buď pozitivní,
  trpělivý a vytrvalý.”

Pojď do toho

Popovídáme si, co od cvičení očekáváš a já zjistím, co potřebuješ posílit, co protáhnout, aby trénink byl optimální a jen pro tebe.

Trénink Ti tak připravím zcela na míru podle Tvého cíle: redukce váhy, zformování postavy, zpevnění, odstranění bolestí zad, zlepšení fyzičky.

Při tréninku se nejdřív zahřejeme, lehce protáhneme, a pak Ti předvedu, co budeme cvičit. V pauzách si můžeme povídat a ty se ptát na stravu a další tipy, co Tě zajímají. Budu Tě korigovat a motivovat. Na konec se protáhneme. Pokud to jde, cvičíme venku. Pokud to nejde, jdeme do tělocvičny Sunny Land Malešice (třeba přes zimu).
Doba jedné lekce je 60 minut.

Kruhový trénink

Chceš komplexně posílit, spálit tuky, funkčně cvičit, získat fyzičku a cítit se skvěle. Tady se neboj, trénink pro Tebe bude na míru, dle Tvých zdatností a fyzických předpokladů. Může cvičit začátečník i ten, kdo se připravuje na závody. Přijít na kruhový trénink může vážně každý. Posílíme, co je ochablé, protáhneme, co je přetížené. Cvičím s tělem, expandéry, malými činkami, TRX, balanční čočkou, overballem, medicineballem a pokud je třeba tak i pneu (ne od náklaďáku).

Posílení středu těla

Chceš mít pevný střed a břicho? Pak je tato obdoba kruhového tréninku, ale většinou jen s vlastním tělem nebo prvky pro balanční cvičení pro Tebe ideální formou. Ukážeme si jak správně stát, používat svaly, dýchat. Mít střed těla pevný a funkční je to nejdůležitější. Pokud chceš také zhubnout, dáme do toho i trochu pohybu.

Cvičení s vlastní vahou

Pro ty, kteří nechtějí do ruky žádné činky či pneumatiky. Tělo se dá skvěle procvičit i bez doplňků a přesto komplexně. A pokud chceš jít jen běhat, můžeme!

Jídelníček

V průběhu tréninku Ti mohu dát tipy co a kdy jíst a v jakém množství. Pokud budeš chtít víc, lze vše přesně spočítat dle Tvého metabolismu a dalších faktorů a připravit tak jídelníček na míru jen pro Tebe.

Trénink u Tebe doma

...protože máš málo času nebo se Ti nechce fitka. Mohu za Tebou přijet a budeš cvičit v prostředí, kde se cítíš fajn a ušetříš i svůj čas přejezdem na trénink. Můžeme cvičit doma, na zahradě nebo v okolí. Trénovat můžeš individuálně nebo s partnerem či dítětem. Během tréninku Tě budu korigovat, motivovat. Vše je přizpůsobeno Tvým cílům a možnostem. Cvičební pomůcky vozím s sebou.

Masáž u Tebe doma

Mohu za Tebou přijet a namasírovat Tě v Tvém domácím prostředí. Lehátko mám mobilní a vezmu ho spolu s certifikátem, ať víš, že vím, co dělám.

Důležité vědět

Na trénink se prosím dostav 10 minut předem.

Pokud trénink chceš zrušit, prosím 24 hodin předem.

Vezmi si sportovní oblečení a boty.

Platba je v hotovosti po tréninku.

I speak english.

Ceník

 • 1 osoba
  600 Kč
  60 minut
 • 2 osoby
  800 Kč
  60 minut
 • Jídelníček na míru
  1500 Kč
  60 minut
 • Trénink u tebe doma
  1000 Kč
  60 minut
 • Trénink u tebe doma
  1400 Kč
  90 minut
 • Masáž u tebe doma
  900 Kč
  60 minut
Ceny jsou včetně dopravy po Praze. Mimo Prahu se domluvíme individuálně.
Lukáš Kreis instruktor

Lukáš Kreis

osobní trenér, instruktor fitness, masér

Sport pro mne v mládí byla jen posilovna. Moc jsem toho nevěděl a dělal, co se asi tak dělalo správně. Bez vědomostí, zkušeností a vedení. Změna pro mne přišla v roce 2012. Chtěl jsem cvičit funkčně, být víc sportovní než „velký“. Náhodou jsem se dostal ke kruhovému tréninku s přáteli a věděl jsem, že to je to pravé.

Lákalo mne vědět více o metodice, tělu, stravě a dalších faktorech, a tak jsem začal studovat a udělal si trenérskou licenci. Od té doby vedu i komerční tréninky a využívám praxi s prací s lidmi, která je podle mne jedna z nejdůležitějších. Pak jsem se rozhodl být o něco komplexnější a udělal jsem si kurz sportovních masáží a od té doby i masíruji. Trénink a kompenzace - jak důležité spojené nádoby.

  Lukáš Kreis - Instruktor Fitness Praha

  „Kolik do toho dáš, tolik dostaneš zpátky.”